Objednejte si potřeby na tečkování

Protože jsem na našem trhu nenašla místo, kde lze objednat vše na tečkování na jednom místě, navrhla a vytvořila jsem Velkou tečkovací sadu. Je v ní vše, co je třeba, abyste mohli doma tečkovat. Někdy s úsměvem říkám, že je tam vše kromě hadříku na utírání tečkovadel 🙂

Časem jsem zjistila, že občas už zákazníci doma mají tečkovadla či barvy, takže Velká sada na tečkování se jim nehodí. Z toho důvodu rozšiřuji postupně mou nabídku sad a dalších potřeb na tečkování.

Zde si můžete sady i další potřeby objednat. Stačí vyplnit formulář níže. Pokud byste potřebovali s výběrem poradit, nebo zde nenašli, co potřebujete, napište mi. 

Velká sada na tečkování

Připravila jsem sadu na tečkování, kterou jinde nenajdete. S touto mojí sadou můžete okamžitě začít tečkovat a nebude Vám nic chybět. Jde o verzi 2.0 – s ohledem na potřeby zákaznic a moje zkušenosti jsem do sad přidala smirkový papír a akvarelovou bílou tužku. 

V sadě najdete vždy i dárek a na víko krabice tečkuji vlastnoručně malou mandalu. Pokud si chcete vybrat barvy, napište mi o tom do poznámky k objednání. Při objednání této sady máte poštovné zdarma a navíc měsíční členství v Klubu tečkování zdarma na zkoušku.

Velká tečkovací sada obsahuje: 10 akrylových barev, tečkovací nástroje, 4 sádrové odlitky, 26 dřevěných výřezů, šablonu, bílou akvarelovou tužku, paletu, kelímky na míchání a uchování barev, štětec, houbičku a smirkový papír.

Velká sada na tečkování

Sada "povrchy"

Sada pro ty, co mají doma barvy a tečkovací nástroje. Nebo si chtějí „nafouknout“ velkou tečkovací sadu.

Sada obsahuje šablonu, 4 sádrové odlitky a následující výřezy z překližky: 2 čtverce, 2 velká kola, 6 srdíček, 8 malých koleček, 4 motýly a 4 sluníčka. Celkem tedy 26 kusů výřezů.

Jsou to stejné povrchy, jako ve velké tečkovací sadě. Aby se to nepletlo.

Vánoční tečkovací sada

Můžete mít celý vánoční stromeček tečkovaný, chcete? 

Ve vánoční tečkovací sadě je celkem 27 ozdobiček. Každý z motivů je v sadě třikrát. A které že to jsou? 

Vločka – stromek – baňka – křídla – anděl – rukavička – zvonek – perníček – úzká ozdoba.

K tomu v sadě jsou tři vánoční šablonky – to aby se vám tečkování vždy povedlo. Navrhla jsem je sama a řežu si je na plotru, takže máte jistotu, že takové jinde nenajdete. Videa o tom, jak šablony používat, najdete na mém Facebooku, Instagramu a TikToku.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Přejít nahoru